استخدام شرکت حمل و نقل

استخدام در شرکت حمل و نقل: شرکت حمل و نقل شتابان شمال متخصص در حمل بار یخچالی در راستای ایجاد زیرساخت های توسعه ای شرکت همواره از نیروهای جوان، تحصیلکرده و با استعداد متخصص در زمینه حمل بار یخچالی ، استقبال می نماید.

جذب نیرو در شرکت حمل و نقل شتابان شمال شامل نیروهای اداری و ستادی، رانندگان، و صاحبین ناوگان حمل که تمایل به حمل مشارکتی (کشنده و یخچال) دارند صورت می گیرد.

لذا از متقاضیان محترم تقاضا می گردد تا در هنگام ثبت نام در سایت جهت استخدام در شرکت حمل و نقل شتابان شمال موارد مربوطه را به دقت تکمیل نمایند تا مراحل استخدامی به شکلی صحیح انجام گردد.

با توجه به اینکه شرکت حمل و نقل شتابان شمال در زمینه های حمل مواد فاسد شدنی، یخچالی و حمل شیر فعالیت می نماید، لذا از افراد واجد شرایط که در این زمینه ها دارای سابقه مفید اجرایی و عملیاتی هستند دعوت بعمل می آورد.

همچنین رانندگان محترم تریلی های یخچالدار و نیز صاحبان کشنده های سنگین جهت همکاری با شرکت شتابان شمال می توانند به محل استقرار شرکت در شهر آمل و شعبه احمدآباد تهران به صورت حضوری مراجعه فرمایند.

شرکت حمل و نقل شتابان شمال وابسته به گروه سولیکوکاله می باشد که متقاضیان محترم جهت پیوستن به این خانواده بزرگ می توانند تنها از طریق ثبت نام در سایت و ارسال رزومه اقدام فرمایند.