بارنامه مجوز قانونی حمل بار است که فقط توسط شرکت های حمل و نقلی قابلیت صدور دارد. با استفاده از آن مسئولیت حمل بار بر عهده شرکتی است که بارنامه را صادر کرده است. یکی از مهمترین موضوعات که در قیمت حمل بار موثر است دریافت کمیسیون عادلانه توسط شرکت های حمل و نقلی در صدور بارنامه است. مهمترین اطلاعاتی که در بارنامه درج می گردد مشخصات فرستنده بار گیرنده بار مشخصات راننده مشخصات محموله می باشد. هنگام صدور بارنامه هزینه بیمه بار که مربوط به ارزش ریالی بار بوده، هزینه کرایه راننده، هزینه عوارض راهداری مالیات در نظر گرفته می شوند. 

صدور بارنامه قانونی

درج اطلاعات درست و صحیح در بارنامه ضروری می باشد. زیرا در صورت خسارت دیدن بار فقط به اندازه ارزش ریالی ثبت شده بار در بارنامه بیمه به آن تعلق می گیرد. همچنین اگر رانندگان در دریافت کرایه مشکلی داشته باشند فقط از طریق ارائه بارنامه قانونی و ارائه آن به مراجع ذیصلاح کرایه خود را سریعاً دریافت نمایند. شرکت حمل و نقل شتابان شمال در حال حاضر در شهرهای مختلف قابلیت صدور بارنامه دارد. مشتریان گرامی میتوانند با بهترین قیمت حمل بار و سایر خدمات لازم را از این شرکت دریافت نمایند.

این شرکت بزرگترین شرکت حمل و نقلی در کشور بوده و به صورت رزوانه در سراسر ایران ناوگان مالکیتی خود را ارسال می نماید. بنابراین مشتریان هم جهت حمل بار خود در کشور و یا ارسال محصولات فاسد شدنی صادراتی و هم جهت صدور بارنامه با قیمت مناسب می توانند از طریق تماس با همکاران مستقر در دفتر مرکزی اقدامات لازم را انجام دهند.

شرکت حمل و نقل شتابان شمال به صورت تخصصی در حمل محصولات منجمد فاسدشدنی و به طور کل حمل با ماشین های یخچالدار فعال است. بنابراین مشتریان می توانند در سراسر کشور جهت حمل انواع محصولات یخچالی با تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید