حمل بار منجمد و فاسد شدنی با ماشین های یخچالدار


حمل بار منجمد و فاسد شدنی تخصص شرکت حمل و نقل شتابان شمال است. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها به صورت واسطه ای حمل های محصولات یخچالی را انجام می دهند که برای صاحبین کالا هزینه های بالا و غیرواقعی را به همراه خواهد داشت.

شرکت حمل و نقل یخچالی شتابان شمال به عنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل با مالکیت بیش از 1000 دستگاه ناوگان یخچالی آمادگی خدمت رسانی به تمامی مشتریان و صاحبین کالا را در سراسر ایران دارد. حمل یخچالی با توجه به محصول حمل شده نیازمند رعایت شرایط دمایی متفاوت است.

اصول حمل بار منجمد و یخچالی با استفاده از تریلی و کامیون یخچالدار

با توجه به نوع بار منجمد و فاسد شدنی رعایت دمای مناسب توسط راننده در تمام طول مسیر الزامی میباشد. انواع محصولات یخچالی مانند میوه و تره بار، حمل سبزیجات، حمل گوشت و مرغ، لبنیات، حمل بستنی و کره، خامه قنادی توسط ماشین های یخچالدار انجام می شود که هرکدام از این نوع از محصولات یخچالی شرایط و بازه دمایی متفاوتی را دارند.

تنظیم دمای نیمه یدک یخچالی در تمام طول مسیر از اولویت های اصلی حمل یخچالی است. شرکت حمل و نقل شتابان شمال با تعقیب دمایی و موقعیت جغرافیایی ناوگان حمل به صورت آنلاین تنها شرکتی است که به صورت تخصصی در حمل یخچالی فعالیت می نماید.

مشتریان گرامی اگر قصد حمل محصولات منجمد مانند انواع سبزیجات، ماهی، بستنی، کره و گوشت را دارند کافی است با همکاران مستقر در شرکت تماس حاصل نموده و یا از طریف فرم ثبت نام درسایت اقدام نمایند.

حمل بارحمل بار یخچالیحمل و نقل بین المللیحمل و نقل یخچالیحمل یخچالدارشرکت حمل و نقلشرکت کاله

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *