شرکت حمل و نقل شتابان شمال یخچال ماموت اجاره ای به مالکان کشنده سنگین واگذار میکند. این شرکت با مالکیت بیشترین تعداد تریلی از نوع ماموت این امکان را برای مالکان به وجود آورده است تا از طریق حمل مشارکتی به صورت قرارداد مشخص با مالکین همکاری نماید. این اقدام با توجه به توسعه ناوگان حمل شرکت شتابان شمال صورت میگیرد.

واگذاری یخچال اجاره ای ماموت

اگر مالک کشنده هستید و به دنبال یخچال اجاره ای ماموت، واگذاری یخچال ماموت و یا یخچال تریلی ، یخچال تریلی اجاره ای و اجاره یخچال هستید می توانید با همکاران تماس گرفته و در کوتاهترین زمان ممکن به صورت مشارکتی در حمل و نقل شتابان شمال فعالیت نمایید. شرکت حمل و نقل یخچالی شتابان شمال بزرگترین شرکت حمل یخچالی در کشور بوده و روزانه نزدیک به 5000 هزار تن از محصولات گروه غذایی سولیکو را در سراسر ایران ارسال می نماید. در قسمت خبرهای شتابان شمال تمامی مواردی که در حمل مشارکتی این شرکت مورد نظر بوده است به صورت کامل تشریح شده است.

در حال حاضر تعداد کمی شرکت وجود دارد که به صورت در اختیار قراردادن تریلی ماموت اجاره ای در کشور فعالیت نمایند. تریلی یخچالی ماموت که به صورت نیمه یدک بوده در حال حاضر در اختیار مالکان کشنده سنگین قرار خواهد گرفت.

این پست دارای 4 نظر است

 1. ایرج بابازاده

  کشنده تک دارم میخواستم یخچال سه محور از شما برای مشارکت تحویل بگیرم ممنون میشم منو راهنمایی کنید
  ۰۹۱۴۹۶۱۰۴۸۲

  1. shetaban

   با سلام و احترام با این شماره تماس بگیرید: 02188545236

 2. سجاد سرداری

  سلام‌ وقت بخیر کشنده اکتروس دارم میخوام
  جهت مشارکت با شما همکار داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید

 3. Mortiza

  سلام کشنده فوتون صفر دارم امادی همکاری هستم

دیدگاهتان را بنویسید