راه‌های انتخاب باربری

فرستندگان بار (باربری‌ها) شرکت‌هایی هستند که در کلیه امور حمل و نقل و مناسبات بین‌المللی تخصص دارند. آن ها متخصصانی هستند که تجربه و درک ترتیبات پیچیده حمل و نقل و تدارکات مورد نیاز برای تحویل کالای شما در تمام مراحل را دارا هستند. هنگامی که کالای شما از انبار خارج می‌شود، روند بسیار مهمی تا تحویل کالا طی خواهد شد:
  • در بندر ورودی خالی می‌شود.
  • مقررات تطبیق می‌شود.
  • اسناد صحیح ارائه می‌شود.
  • کانتینر مناسب انتخاب می‌شود و بارگیری صورت می‌گیرد.
شرکتهای متخصص حمل و نقل همچنین در شیوه‌های حمل یکپارچه تخصص داشته و به راحتی زمان بندی بین حرکت بارها را ترتیب می‌دهند. در واقع آنها روی انواع حمل و نقل اشراف گسترده دارند از حمل و نقل جاده‌ای تا ریلی و یا دریایی. شرکت‌های جمل و نقل قوانین و مقررات پیچیده‌ای در زمینه قوانین گمرکی، خدمات بنادر، خدمات قرنطینه و بازرسی، حقوق کارگران بابر و خطوط حمل و نقل دارند.

انتخاب شرکت حمل و نقل

برای انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب، شما باید تحقیقات بسیاری انجام دهید و با شرکتی همکاری کنید که زمان زیادی را برای کالای شما صرف می‌کند. در محلِ شرکت حضور پیدا کنید تا به وضوح با الزامات و قوانین حمل و نقل آشنا شوید.

هزینه را فدای کیفیت نکنید

برای انتخاب شرکت حمل و نقل فقط به قیمت توجه نکنید، با شرکتی کار کنید که با تجربه ی بالا و سطح خدمات حرفه‌ای برای کالای شما ارزش قائل است و موانع تاخیرهای احتمالی را مرتفع می‌کند و با کانتینرهای حمل و نقل متناسب با کالای شما جابجایی را انجام دهد. اگر در این انتخاب ملاک شما قیمت باشد، در دراز مدت هزینه‌های بیشتری برای کسب و کار شما به بار خواهد آمد.

یک شرکت با خدمات کامل را انتخاب کنید

یک شرکت حمل و نقل حرفه ای، دقیقا آنچه شما نیاز دارید را برآورده می‌کند. یک شرکت خوب، از حمل بار از انبار تا تحویل کالا در بندر و بارگیری بر روی کشتی همراه شما خواهد بود.

همه موارد را چک کنید

یک نماینده از شرکت در محل شما، نرخ حمل و نقل بین المللی را برای شما ارسال می‌کند تا کالا را با همان نرخ به کشور مقصد ارسال کنید. از آن جا که آن ها حجم زیادی از کالاها را از طریق چندین خط مختلف جابجا می‌کنند، آن ها می‌توانند نرخ حمل و نقل مناسب را به شما پیشنهاد دهند تا شما مستقیماً بر روی نرخ حمل و نقل خود نظارت کنید.

شرکت حمل و نقل حرفه‌ای

شرکت حل و نقل شما باید تمام مستندات و جزئیات حمل و نقل را از شما دریافت کند تا بتواند فرآیند صادرات را به خوبی سازماندهی کند. اگر شما همه ی اسناد صادراتی خود را با استفاده از INCO DOCS ایجاد کنید، می‌توانید آن ها را مستقیماً به شرکت حمل و نقل خود ایمیل کنید تا روند صادرات خود را بهبود بخشید.  

دیدگاهتان را بنویسید