استعلام نرخ کرایه از شرکت های حمل و نقل با توجه به موارد متعددی خدمت مشتریان گرامی ارائه می گردد. در صورتی که صاحبین کالا به حمل محصولات خود احتیاج داشته باشند، در حال حاضر از طریق شرکت های حمل و نقل کرایه کل بار را استعلام نموده و شرکتی که مناسب ترین کرایه حمل بار را ارائه نماید مورد توافق قرار خواهد گرفت.

در اعلام کرایه حمل بار دستمزد راننده به عنوان کرایه صافی عنوان می گردد و هزینه صدور بارنامه نیز در نظر گرفته می شود. معمولا کرایه های رانندگان محترم با توجه به مبدا و مقصد و نوع بار مقدار ثابتی دارد اما هزینه صدور بارنامه در شرکت های حمل و نقل متفاوت از یکدیگر می باشد و معمولا به انصاف متصدی صدور بارنامه مرتبط است.

در حال حاضر در دریافت کمیسیون حمل بار که مربوط به بارنامه می باشد اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد. به طوری که شرکت های بزرگ صاحب کالا همواره به دنبال شرکت حمل و نقلی هستند که مناسب ترین هزینه در صدور بارنامه را دریافت نماید.

کرایه حمل شتابان شمال

شرکت حمل و نقل شتابان شمال یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت حمل و نقل در کشور بوده که هزینه دریافتی بابت صدور بارنامه آن به صورت بسیار مناسبی به صاحبین کالا ارائه می گردد. این شرکت در چندین شهر دارای شعب صدور بارنامه بوده و صاحبین کالاهای فعال که روزانه حمل قابل توجهی دارند می توانند جهت توافق بارنامه به صورت سالیانه و نرخ مشخص با این شرکت مذاکره نمایند.

یکی از دغدغه های اصلی صاحبین بار حاضر نمودن راننده در زمان مناسب جهت حمل بار می باشد. با توجه به گستردگی فعالیت شرکت حمل و نقل شتابان شمال این امکان برای مشتریان محترم وجود دارد که شرایط حمل بار خود را به صورت کامل با این شرکت درمیان گذاشته و پس از بررسی های لازم در این شرکت توافقات لازم جهت حمل بار و یا فقط صدور بارنامه در این شرکت انجام پذیرد.

حمل بار سولیکو

این شرکت خود سالیانه نزدیک به سه میلیون تن حمل بار یخچالی گروه سولیکو را انجام می دهد که همین موضوع منجر خواهد شد که صاحبین کالا بابت هزینه های صدور بارنامه و بیمه بار نگرانی نداشته باشند. زیرا این شرکت با توجه به ارسال بار خود به سراسر کشور و حتی بارهای صادراتی توافقات بیمه ای بسیار خوبی را انجام داده است و بهترین خدمات حمل و نقلی در کشور را خدمت مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

تخصص اصلی شرکت حمل و نقل شتابان شمال حمل محصولات یخچالی تمامی گروه محصولات موجود در بازار است. یعنی اگر شما بخواهید هر نوع حمل یخچالی را چه در داخل کشور و چه به صورت صادراتی انجام دهید کافی است از طریق شتابان شمال درخواست انجام اینکار را داشته باشید.

این شرکت با داشتن نزدیک به 300 تریلی یخچالدار بزرگترین ناوگان حمل یخچالی در کشور می باشد و فاصله این شرکت از سایر شرکت های حمل و نقل از این حیث بسیار چشمگیر می باشد. سپردن بارهای یخچالی به دلالان موجود در بازار علاوه بر به وجود آوردن ریسک های مرتبط به حمل بار هزینه های مازاد دیگری را به صاحبین کالا تحمیل خواهد کرد. جهت حمل مستقیم بار و ارتباط با همکاران محترم در دفتر مرکزی کافی است با تماس گرفته و موارد مرتبط با بار خود را به ما اعلام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید